KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17569022
nr 1756 9022
Blandteknik
Ernö Fischer, Signerad, komposition, 37x45 cm, yttermått inklusive ram: 53x63 cm
Utrop:
800 kr
Bevakningspris:
ÄR EJ UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Inga bud (per 22:19:00)
Uppdatera
Visning
Auktionen
avslutas:
måndag 2 februari kl 18:27:27
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor